Nazywam się Małgorzata Gałkowska-Błądek

Feng Shui to mój zawód i pasja

 • posiadam tytuł Mistrza Feng Shui nadany przez Mistrza Josepha Yu
 • jestem oficjalnym przedstawicielem i wykładowcą Feng Shui Research Center w Polsce - szkoły założonej przez Mistrza Josepha Yu
 • organizowałam seminaria i zaprosiłam do Polski GM Raymonda Lo i Heluo (Roela Hilla)
 • przetłumaczyłam książkę Raymonda Lo "Feng Shui i Przeznaczenie"
 • jestem zapraszana jako wykładowca na zagraniczne seminaria (Paryż 2014)
 • jestem mentorką i konsultantką uznanych mistrzów Feng Shui
 • mam bogate doświadczenie zawodowe w zakresie konsultacji mieszkań, domów, lokali handlowych i dużych obiektów zarówno w Polsce jak i za granicą
 • jestem osobistym doradcą kadry kierowniczej, CEO i inwestorów

Jak mogę pomóc Tobie?


Współpracuję i działam

Organizacje

Feng Shui Research Center - oddział w Polsce, założony przez Małgorzatę Gałkowską-Błądek
+
FSRC

Feng Shui Research Center
Canada/Poland

W 2005 roku Joseph Yu powierzył mi założenie oddziału szkoły FSRC w Polsce. Dzięki temu moi uczniowie mogli korzystać z wiedzy w języku polskim.

Ja miałam zaszczyt uczyć się bezpośrednio od Mistrza Josepha Yu na organizowanych przez niego seminariach w Toronto i w Barcelonie.

International Feng Shui Association - członkostwo
+
IFSA

International Feng Shui Association
Polish Chapter

wpis do Encyklopedii Who is Who w Polsce
+
Who is Who

Polska edycja encyklopedii
Who is Who

 • 2012
  Tytuł Mistrza Feng Shui

  Joseph Yu nadaje mi tytuł Mistrza

  Ten tytuł jest ukoronowaniem mojej wieloletniej pracy jako konsultantki Feng Shui i założycielki polskiego oddziału FSRC (Feng Shui Research Center). To był bardzo pracowity czas, wypełniony pracą z klientami, nauczaniem i podróżowaniem na seminaria organizowane przez Mistrza Josepha Yu (dwa razy Toronto i Barcelona). Pod okiem Mistrza Josepha zgłębiałam różne dziedziny wiedzy, między innymi Qi Men Dun Jia, Xuan Kong Da Gua, I Ching. Uczę się również u innych uznanych mistrzów i nieustanie podnoszę swoje kwalifikacje.

 • 2005
  Raymond Lo i Joseph Yu

  Dwóch wspaniałych Mistrzów na mojej drodze

  W 2005 roku zorganizowałam seminarium w Polsce dla GM Raymonda Lo, ponownie wystąpiłam tu jako tłumacz konsekutywny, przetłumaczyłam również jego książkę "Feng Shui i Przeznaczenie" i byłam współorganizatorką promocji tej książki w Polsce. Równocześnie nawiązałam kontakt z Mistrzem Josephem Yu, rozpoczęłam u niego szkolenia i w tym samym roku, po zdaniu egzaminu, jako pierwsza osoba w Polsce uzyskałam tytuł Practitioner of Feng Shui. Założyłam firmę i zajęłam się konsultacjami i nauczaniem Feng Shui w Polsce. Dzięki mnie polscy fascynaci Feng Shui uzyskali możliwość kształcenia się w polskim oddziale Feng Shui Research Center (szkoły Mistrza Josepha Yu).

 • 2003
  Holandia - Mistrz Roel Hill (Heluo)

  Wyższy poziom wiedzy

  Tu zaczyna się moja współpraca z Mistrzem Heluo; tłumaczę jego artykuły, uczestniczę w kursie Feng Shui w Rotterdamie, prowadzę dwujęzyczne forum o Feng Shui i chińskiej astrologii aż wreszcie w 2004 roku zapada decyzja o organizacji dwóch seminariów w Polsce z Mistrzem Heluo (Feng Shui i Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia). Tu miałam okazję pierwszy raz się wykazać jako tłumacz legendarnych kilkuset-stronicowych podręczników i wykładów Heluo na żywo...

 • 1999
  Początek nauki Feng Shui

  Pierwszy formalny kurs Feng Shui Klasycznego

  Wcześniej przez kilka lat czytałam wiele książek i artykułów, szukałam wiedzy na forach, ale w pewnym momencie zdecydowałam, że chcę pójść dalej. Pierwsze kroki stawiałam z Pawłem Tomkowiakiem - I i II stopień Feng Shui Szkoły Formy i Kompasu.