"Loading..."

Kursy i szkoleniaAtuty naszych kursów

  • Od roku 2005 Małgorzata Gałkowska-Błądek jest oficjalnym przedstawicielem szkoły Josepha Yu w Polsce (FSRC - Feng Shui Research Center) i uprawnionym wykładowcą tej szkoły.
  • Program kursów opracowany jest przez Mistrza Josepha Yu (z wyjątkiem kursów autorskich Małgorzaty Gałkowskiej-Błądek).
  • Kursy opracowane przez Mistrza Josepha Yu uczą tylko praktycznych rzeczy, które rzeczywiście działają.
  • Istnieje możliwość zdobycia pełnej edukacji aż do stopnia Praktyka FSRC (Practitioner FSRC), Starszego Praktyka (Senior Practitioner) a nawet Mistrza Feng Shui Master FSRC.
  • Osoby z tytułem Praktyka zostają wpisane na międzynarodową listę konsultantów polecanych przez samego Mistrza Josepha Yu.
  • Nasi uczniowie odnoszą sukcesy jako profesjonalni konsultanci Feng Shui.


Kalendarz Wydarzeń i kursów na żywo

# Wydarzenie Kiedy Gdzie
1 Qi Men Dun Jia - bogactwo i kariera 20 listopada 2023 online
2
3Kursy i szkolenia w postaci nagrań

Ponieważ mamy już w ofercie wiele kursów i to w dwóch językach, w 2022 roku postanowiliśmy przenieść się w prestiżowe i profesjonalne miejsce - Platformę Szkoleniową Thinkific. Studenci z całego świata mają teraz wygodniej.

nasze kursy feng shui na platformie szkoleniowej Thinkific
Odwiedź nasze nowe miejsce!sklep z kursami feng shui i astrologii chińskiej
Tu możesz wybrać i kupić kurs i ebooki!

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Jeśli jesteś początkujący, polecam kursy z serii Basic - Basic Feng Shui i Basic Ba Zi (astrologia chińska). Świetnym kursem na początek jest też kurs "Ogarniamy swoje życie - dla początkujących". W tym kursie masz podstawy Feng Shui, astrologii chińskiej i tworzenia Mapy Marzeń - pakiet trzech kursów.

Do każdego kursu otrzymujesz możliwość zadawania pytań w ramach określonego czasu - mogą to być spotkania na Skype (indywidualne lub grupowe) albo zaproszenie do prywatnej grupy na Facebook. Dla niektórych kursów jest to - w zależności od kursu - 6 lub 12 miesięcy, w których masz od jednej do kilku godzin zegarowych spotkań ze mną (przy niektórych kursach mogą być dodatkowe opłaty za te spotkania - sprawdź w opisie danego kursu). To jest w cenie kursu. Po tym okresie czasu jest możliwość wykupienia dodatkowych spotkań czyli tzw. mentoringu. Nadal możesz też zadawać pytania w grupie na Facebook.

W takim przypadku - jeśli jesteś osobą początkującą, zacznij od kursu Basic i potem kontynuuj serię Professional. Następnie badaj i analizuj jak najwięcej domów i lokali komercyjnych aby zyskać doświadczenie i biegłość. Na tym etapie możesz skorzystać z przysługującego Ci czasu na pytania (to jest zawarte w opisie kursu) i/lub wykupić dodatkowy mentoring. Gdy czujesz się już pewnie, możesz przystąpić do egzaminu (egzamin jest płatny) i przysłać mi dwie swoje konsultacje (jedna po drugiej). Jeśli obie będą bez zastrzeżeń i bezbłędne, otrzymujesz tytuł Praktyka szkoły FSRC (FSRC Practitioner). FSRC to skrót nazwy naszej szkoły: Feng Shui Research Center. To uprawnia Cię do wykorzystywania wiedzy w praktyce zawodowej. Po kilku latach działalności w zawodzie, jeśli odnosisz sukcesy i dbasz o dalszy rozwój zawodowy (uczysz się na bardziej zaawansowanych kursach) - możesz otrzymać tytuł Starszego Praktyka FSRC (FSRC Senior Practitioner). Osoby ambitne, z wieloletnim doświadczeniem, dużymi osiągnięciami (szczególnie w nauczaniu) i nienagannym podejściu, mogą otrzymać tytuł Mistrza Feng Shui FSRC (FSRC Feng Shui Master).

Niektóre kursy prowadzone są stacjonarnie. Potrzebny jest jednak wtedy organizator. Jeśli zbierzesz grupę zainteresowanych osób i podejmiesz się organizacji kursu, chętnie podzielę się wiedzą z wybranego przez Ciebie zakresu.

Tak, jak najbardziej. Jeśli chciałabyś zorganizować taki wykład, skontaktuj się proszę z Małgorzatą Gałkowską-Błądek i napisz jaka tematyka miałaby wchodzić w zakres wykładu i dla jakiej grupy zawodowej miałby się odbyć ten wykład. Kliknij w zakładkę "Kontakt" i napisz do nas. Resztę szczegółów ustalimy wspólnie.

Zasadniczo nie przyjmujemy zwrotów, ponieważ kursy są w postaci elektronicznej. Jednak w niektórych, ściśle określonych przypadkach - jest to możliwe. Okoliczności opisane są w naszym Regulaminie.

Wszystkie kursy płatne są z góry. Dla wygody kupującego, w sklepie są do wyboru różne rodzaje płatności. Po zakupie kursu zostaniesz zaproszony na naszą Platformę Szkoleniową, gdzie będziesz mógł oglądać nagrania wybranego kursu i/lub pobrać materiały w pdf.

Domyślnie wystawiamy paragon. Jeśli chcesz wliczyć koszt kursu w koszty działalności gospodarczej, wybierz odpowiednią opcję w formularzu zakupowym i podaj tam dane swojej firmy i NIP. Niestety paragonu nie da się zamienić na fakturę, więc przed zakupem podejmij odpowiednią decyzję.