"Loading..."

ekspert Feng Shui Małgorzata Gałkowska-Błądek

Małgorzata Gałkowska-Błądek

Pomogę Ci odmienić życie, abyś mógł (mogła) w pełni wykorzystać swój potencjał i otaczające Cię energie. Od ponad dwudziestu lat studiuję wpływ otoczenia na człowieka i wiem jak bardzo energie ukryte w kierunkach i częściach mieszkania, mogą zmienić czyjeś życie, zarówno na plus jak i na minus. To działa też w skali makro - poszczególne dzielnice miasta a nawet części kraju - różnią się energią. Rzecz w tym aby wiedzieć jak wykorzystać te energie w optymalny sposób, dobrany dokładnie do każdej osoby.

Oprócz konsultacji Feng Shui, astrologii chińskiej i innych dziedzin Metafizyki Wschodu, zajmuję się również nauczaniem. Założyłam w Polsce filię elitarnej szkoły Mistrza Josepha Yu; jestem konsultantką i wykładowcą tej szkoły oraz od lipca 2023 - oficjalną następczynią Mistrza Josepha Yu. Prowadzę kursy na licencji Mistrza Yu i moje własne, autorskie. Prowadzę wykłady również za granicą (Paryż). Ze względu na moje bogate doświadczenie i zdobytą wiedzę, jestem mentorką i konsultantką uznanych mistrzów Feng Shui oraz osobistym doradcą kadry kierowniczej, CEO i inwestorów. W przeszłości byłam również organizatorką seminariów i zaprosiłam do Polski GM Raymonda Lo i Heluo (Roela Hilla). Przetłumaczyłam na język polski książkę Raymonda Lo "Feng Shui i Przeznaczenie". Jestem dyplomowaną konsultantką Feng Shui z tytułem mistrza, nadanym przez Mistrza Josepha Yu w roku 2012.


Jak to się zaczęło i dlaczego Feng Shui?

Zaczęło się ciekawie; krótko po zakończeniu budowy zaprosiliśmy sąsiadów, a sąsiad interesował się Feng Shui. Ja jeszcze nie miałam o tym pojęcia. W moim domu jest tak, że wchodząc do domu - w przedsionku na wprost jest ściana i trzeba skręcić w bok aby wejść do domu. Sąsiad stwierdził, że wchodzenie do domu i trafianie na mur jest bardzo złe i zalecił lustro. Ok, zawiesiliśmy lustro na całą ścianę. W ciągu trzech dni życie się całkowicie odmieniło na plus :) Aż niewyobrażalnie :) Ale dopiero gdy zaczęłam zgłębiać tradycyjne, autentyczne Feng Shui - zrozumiałam co się stało - ja w przedsionku mam energię bogactwa! Pokochałam tę wiedzę. Teraz pomagam innym.

Mistrz Joseph Yu o mnie:


Mistrz Feng Shui Joseph Yu

Joseph Yu

Mistrz Joseph Yu jest założycielem szkoły Feng Shui Research Center (FSRC) i od 1998 przez ponad dwadzieścia lat przekazywał swoją bogatą wiedzę uczniom z całego świata. Obecnie przeszedł na emeryturę i w jego imieniu nauczają wybrani przez niego wykładowcy.

Joseph Yu B.Sc. 余若愚 urodził się podczas II Wojny Światowej w małej wiosce w południowych Chinach. Spędził dzieciństwo na wsi i nie otrzymał żadnej formalnej edukacji, dopóki nie przybył do Hongkongu w wieku jedenastu lat. Wiele osób sugeruje mu, że powinien stworzyć opowieść o nauce astrologii i feng shui we wczesnym dzieciństwie od mnicha, podobnie jak wielu słynnych mistrzów feng shui. Ale on woli mówić prawdę.

Joseph Yu studiował matematykę i fizykę na Uniwersytecie w Hongkongu na początku lat sześćdziesiątych. Nie lubił wszelkiego rodzaju przesądów i poprzysiągł sobie walkę z tymi absurdami. Przez lata odwiedzał biblioteki, próbując znaleźć błędy w astrologii i feng shui w starożytnych księgach. Im głębiej zagłębiał się w temat, tym bardziej był podekscytowany bogatym dziedzictwem starożytnej kultury chińskiej.

Pojawił się więc dylemat, czy zostać zawodowym astrologiem i specjalistą geomancji, czy kontynuować naukę w dziedzinie matematyki i fizyki.


Astrologia i Feng Shui były postrzegane przez sceptyków jako przesądy. Astrolodzy i mistrzowie Feng Shui od wieków są powiązani z oszustwami. Ktoś napisał w swojej książce: „Jeśli bardziej znający się na rzeczy konsultanci zapewnią rzetelne usługi astrologii i Feng Shui, ignoranci i fałszywi „profesjonaliści” znikną”. Podzielając ten sam pogląd, Joseph Yu postanowił zająć się tematem zawodowo i opublikował pierwsze swoje kursy korespondencyjne w przystępnej cenie.

Gdy po studiach Joseph Yu pracował jako nauczyciel matematyki, tak się złożyło, że za sąsiada miał starego mistrza Feng Shui. Mistrz okazał wielkie serce ujawniając Josephowi wiele tajemnic Pięciu Sztuk, mimo że Joseph nie należał formalnie do grona uczniów starego mistrza.

Podczas jednej z chińskich imprez noworocznych w domu starego mistrza, gospodarz powiedział do swoich uczniów: „Ten młody człowiek, choć oficjalnie nie jest pod moją opieką, nauczył się więcej niż większość z was, ponieważ ma logiczne myślenie i ośmiela się ze mną spierać w różnych sprawach."

Stary mistrz zmarł kilka miesięcy później. Dziś Joseph Yu odczuwa wielką wdzięczność dla człowieka, który przekazał mu wiele bezcennej wiedzy.