"Loading..."

Konsultacje Feng ShuiMieszkania i posiadłości prywatne

Optymalnie należy pomyśleć o Feng Shui już na etapie zakupu działki, ponieważ źle wybrana działka może uniemożliwić lub utrudnić zbudowanie pomyślnego domu.

Pomożemy w przebiegu prac projektowych, aby prawidłowo zorientować dom na działce i umieścić wszystkie ważne funkcje w pomyślnych miejscach.

Doradzimy też w sytuacji gdy zamierzasz kupić gotowy dom czy mieszkanie. Jeśli wiemy co dom "trzyma dla nas w zanadrzu" w zakresie pomyślności finansowej, zdrowia, związków, osiągnięć akademickich czy kariery, możemy podjąć świadomą decyzję o kupnie lub rezygnacji z kupna.

Podczas badania Feng Shui istniejącego budynku, diagnozujemy problemy i otrzymujesz propozycje różnych rozwiązań i remediów, abyś mógł czerpać wspaniałą energię zdrowia i pomyślności. Brane są pod uwagę również wykresy astrologiczne mieszkańców, aby dostosować do nich przestrzeń i pomóc im zrealizować życiowe cele.

Warto pomyśleć również o otoczeniu, ogrodzie i funkcjach rekreacyjnych (basen, stajnia, kort itd.). Właściwie zainstalowane aranżacje wodne mogą przynieść bogactwo i pomyślność.


Zamów darmową wycenę


Firmy, biura i obiekty komercyjne

Przed zakupem lub dzierżawą powierzchni biurowej lub komercyjnej - warto przeprowadzić ekspertyzę Feng Shui aby dowiedzieć się jakie możliwości finansowe posiada dana przestrzeń. W niektórych przypadkach uda się pewne wady poprawić przy pomocy remediów/zmiany aranżacji przestrzeni, ale może się zdarzyć, że nie da się nic zrobić i ciężko będzie uniknąć strat.

Podczas badania istniejącego biura czy lokalu, zwrócimy uwagę na rozkład funkcji, umiejscowienie drzwi, aranżację przestrzeni wewnętrznej i rozmieszczenie biurek kadry zarządzającej oraz pracowników. Jeśli energia Qi może krążyć harmonijnie, firma cieszy się większą pomyślnością, większymi zyskami i lepszą atmosferą wśród personelu.

Wiele korzyści można też osiągnąć dzięki aranżacji otoczenia zewnętrznego - terenów zielonych i wody.

Konsultacje Feng Shui mogą obejmować również współpracę podczas procesu tworzenia logotypu lub firmowej strony www.

Pomożemy również w kwestiach kadrowych - doboru pracowników na poszczególne stanowiska i rekrutacji. Jeśli temat human resources jest dla Ciebie ważny, przejdź tutaj.


Zamów darmową wycenę


Aktualizacja roczna

Energie Feng Shui wędrują i co roku zmienia się ich pozycja. Energie roczne mogą wpływać na wykres Feng Shui jakiegoś miejsca i zwiększać lub zmniejszać pomyślność. Wielu klientów zgłasza się aby co roku zaktualizować zalecenia i remedia jeśli jest taka potrzeba.

Dzięki corocznej aktualizacji, możemy zawczasu zaplanować swoje decyzje i uniknąć kłopotów. Możemy skupić się na jednych działaniach i powstrzymać się przed innymi. Każda energia niesie inne możliwości i jeśli wykorzystamy ją nieprawidłowo, możemy wpaść w kłopoty.

Energie roczne zmieniają swoje położenie na początku lutego każdego roku. Warto już parę miesięcy wcześniej zapoznać się z sytuacją w swoim biurze czy domu, aby zdążyć się przygotować na różne warianty.


Zamów darmową wycenę


Astrologia Ba Zi i Cesarska Metoda
Qi Men Dun JiaAstrologia Ba Zi (Cztery Filary Przeznaczenia)

Wykres astrologiczny opracowujemy na podstawie daty urodzenia wraz z godziną i miastem. Każdy z nas ma swój indywidualny profil żywiołów w organiźmie i dlatego jesteśmy tak niepowtarzalni. Są jednak pewne zasady, które pozwalają przewidzieć na wiele lat naprzód jakie możemy napotkać kłopoty. Mamy wtedy szansę już zawczasu podjąć odpowiednie kroki i decyzje. Możemy ominąć życiowe rafy. Astrologia jest też bardzo pomocna w badaniu zgodności przyszłych współmałżonków. To nie znaczy oczywiście, że odradzimy Ci związek z wybranką czy wybrankiem. Znaczy to jednak, że możemy doradzić coś, co trwale Was połączy i sprowadzi harmonię do Waszego związku.

Astrologia chińska to nie tylko diagnoza. To jest również zbiór porad i sugestii w jaki sposób "naprawić" swoje życie i pójść we właściwym kierunku zamiast wciąż natrafiać na przeszkody. Ba Zi może też pomóc w takich sprawach jak planowanie dziecka; szczególnie gdy są problemy z poczęciem mimo, że z medycznego punktu widzenia nie ma przeszkód.

Wiele życiowych problemów można wyjaśnić dzięki astrologii. Wszystko musi mieć swój najlepszy czas. Jeśli próbujesz coś uzyskać w niewłaściwym czasie, wyniki mogą być kiepskie.

Wiedza ta pozwala również określić charakter przyszłego pracownika lub kooperanta i przewidzieć z dużym prawdopodobieństwem jakie mogą wystąpić kłopoty. Stąd wielu rekruterów korzysta z naszej pomocy.


Zamów darmową wycenę


Inwestycje i strategia działania (Qi Men Dun Jia)

Bywa, że potrzebujesz podpowiedzi lub wskazówki, jaki kierunek działania wybrać. Jakie skutki przyniesie dana decyzja? Jakie szanse masz na wygranie sprawy w sądzie? Jak bronić się przed atakiem konkurencji? Czy planowana inwestycja przyniesie zakładane efekty? Na tego typu pytania, możemy znaleźć odpowiedzi dzięki Cesarskiej Metodzie Planowania Strategii Qi Men Dun Jia. To bardzo stara metoda wykorzystywana kiedyś do działań wojennych. Ale dzisiejsze życie czasem też przypomina plac bitwy...
W końcu chciałbyś poznać jakie ukryte plany ma Twój przeciwnik, czyż nie?

Qi Men Dun Jia pozwoli zajrzeć "za kotarę" wydarzeń i wybrać optymalną strategię. Znając sytuację i ukryte sprawy, można podjąć świadomą decyzję, minimalizując ryzyko porażki. Wiele osób szuka tu porady w kwestiach zdrowia, inwestycji a nawet zakupu domu czy zawarcia związku.

Oprócz Qi Men Dun Jia, istnieją też inne skuteczne metody - wyrocznia I Ching (Wen Wang Gua), Wyrocznia Kwiatu Śliwy (Mei Hua Yi Shu) czy Da Liu Ren. Każda z tych metod ma nieco inne możliwości. Dlatego każde zapytanie traktujemy indywidualnie i dobieramy optymalną metodę lub połączenie kilku metod, w zależności od stopnia skomplikowania sytuacji.


Zamów darmową wycenę


Wybór daty

Pewne momenty w czasie są dla nas bardziej pomyślne niż inne. Jeśli rozpoczniemy jakąś ważną aktywność w pomyślnej dacie, zaprzęgniemy potężne energie do pomocy w naszej sprawie. Wiele rzeczy pójdzie łatwiej i sprawy będą rozwiązywać się szybciej a my osiągniemy większą satysfakcję. Wybierając optymalną datę, możemy zminimalizować pecha i zwiększyć harmonię w naszym życiu. Jeśli planujesz coś ważnego, warto zainteresować się wyborem daty z wyprzedzeniem kilku miesięcy, ponieważ zdarza się, że taki najwspanialszy moment wypada dwa, trzy razy w roku. Ale nie martw się jeśli coś przegapisz. Wciąż można wybrać może nie najwspanialszą ale nadal bardzo dobrą datę.

Najczęściej oblicza się właśnie dwie daty, jedną idealną, wyjątkową i drugą - wciąż dobrą (w razie gdyby nie można było skorzystać z tej pierwszej)Zamów darmową wycenę


ba gua

Przebieg współpracy

Zobacz jak działamy

1. Kontakt


Zgłaszasz nam
swój problem.

2. Analiza


Zastanawiamy się
jak Ci pomóc.
Otrzymujesz ofertę.

3. Opracowanie


Przygotowujemy
najlepsze rozwiązania.

4. Przekazanie


Otrzymujesz raport.
Rozliczamy się.
Możesz zadawać
pytania, jeśli
chcesz coś uściślić.

5. Feedback


w ciągu określonego
w ofercie czasu,
otrzymujesz wsparcie
i odpowiedzi na
swoje pytania.

Współpraca

Oni nam zaufali

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Koszt zależny jest od stopnia skomplikowania Twojej sprawy. W analizach Feng Shui na koszt składa się wiek domu/mieszkania, jego powierzchnia, stopień skomplikowania projektu (piętra, półpiętra, nadbudowy) oraz miasto, w którym znajduje się obiekt (tu dochodzą koszty dojazdu). Budynki stare (przedwojenne) oraz budynki z nieznaną datą budowy, wymagają więcej czasu i pracy, ponieważ trzeba prześledzić historię okolicy i zbadać kilka możliwych wariantów.

W astrologii (zachodniej i wschodniej) - jeśli nie znasz godziny swojego urodzenia, koszt będzie wyższy ze względu na konieczność ustalenia godziny na podstawie wydarzeń w Twoim życiu.

W innych rodzajach porad (wybór decyzji, wybór strategi działania) koszt jest zależny od stopnia złożoności zapytania.

Obecnie dla analiz Feng Shui jest to około półtora miesiąca do dwóch miesięcy. W zapytaniach o strategię - jest to zazwyczaj od tygodnia do dwóch. Jeśli jednak sprawa jest pilna, można przyspieszyć termin za dopłatą.

Nie. Pokój jest częścią jakiejś całości i aby poznać energie znajdujące się w pokoju, trzeba zbadać całe mieszkanie. Koszt będzie jednak niższy ze względu na to, że w raporcie z analizy opisujemy wtedy wyłącznie ten pokój, pomijając resztę powierzchni.

Niektóre analizy z zasady wykonuje się zdalnie - porady astrologiczne, I Ching, porady związane z wyborem strategii (Qi Men Dun Jia, Da Liu Ren) czy wybór daty. Konsultacja Feng Shui wymaga zbadania miejsca, więc najlepiej jest na to miejsce pojechać. W obecnych czasach mamy jednak możliwości, których nie mieli starożytni mistrzowie - mapy satelitarne i cyfrowe zdjęcia, filmy nakręcone w danym miejscu. W związku z tym, w niektórych przypadkach można wykonać analizę na odległość. Jednak w bardziej złożonych przypadkach, konsultant powinien miejsce zobaczyć osobiście.

To zależy od rodzaju analizy. W Feng Shui czasem widzimy efekty po kilku dniach ale czasem dopiero po dwóch-trzech tygodniach (szczególnie w starszych domach). W innych analizach wiele zależy od rozwoju sytuacji i działań klienta.

Zazwyczaj po otrzymaniu analizy, pojawiają się pytania. Nie zawsze też wszystko zadziała od razu. Energie wymagają indywidualnego podejścia i czasem trzeba po jakimś czasie coś poprawić lub skorygować. Dlatego po każdej analizie, standardowo oferujemy 3 miesiące bezpłatnego wsparcia. Można wtedy zadawać pytania związane z otrzymaną analizą. Po upływie tego czasu można umówić się na płatną konsultację (odpowiedzi na pytania), której koszt będzie zależny od liczby i złożoności zapytań. Można również zadać pytanie ogólne w mojej grupie na Facebook: Myfengstyle

Przed rozpoczęciem każdej analizy pobierana jest zaliczka a po wykonaniu analizy rozliczana jest reszta kwoty (klient wpłaca pieniądze i otrzymuje zamówioną analizę). Niektóre analizy są płatne z góry.

Dane do wpłaty:

Tangram - Małgorzata Gałkowska-Błądek
Ul. Bema 9
62-040 Puszczykowo

nr konta mBank: 12 1140 2004 0000 3502 3968 6417

Przyjmowane są też wpłaty przez PayPal i Revolut

Domyślnie wystawiamy paragon. Jeśli chcesz wliczyć analizę w koszty działalności gospodarczej, przed wpłaceniem zaliczki podaj proszę dane firmy i NIP.